Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.
Ocena sieci
3.3 (53 głosy)
Opinie o sieci Intermarché
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Monika
  • 16/07/2016
Oborniki śląskie najgorszy sklep w okolicy. Ciągle ceny ceny i ceny - różniące się na półce a przy kasie. Ogrom na kilku zakupach nawet 15zł się uzbiera minimum. Obsługa piekarni koszmarna . Panie nie wiedzą co sprzedają co robią i jak robią. Mięso ewidentnie czasami stare. Widać w kiełbasy pchane są stare resztki niesprzedanego mięska. Panie podnoszą upadające kiełbasy powrotem na haczyki lub w lady. Prawie za każdym razem Pani Ania bo tak ja nazywają. Na skalpie sami ukraińscy pracownicy co powoduje że nie mam kogo normalnego zapytać o produkt. Zostaje kolko ratunkowe do ochrony która o dziwo coś wie a nawet chyba lepiej się orientuje niż pracownicy. Kasy to porażka wolno i BARDZO NIEMIŁO. Jedna z kasjerek tylko agresywne odzywki a kolejna zamotana i żyjąca w swoim świeceie,,Ogólnie drogo i to bardzo a obsługa dno całkowite. Nie polecam i uważajcie na ceny bo już kilka razy nie zabrałam paragonu i wychodząc zmiarkowałam się że jest zła cena. Za drogo o prawie 30 -45 % w o oceniam negatywnia
Default avatar
  • Janek
  • 29/06/2016
Nie bardzo wiem jak wam napisać swoją uwagę związaną z motoryzacją. Jeżdżę samochodem tym samym od czterech lat i tankuję zawsze w tej samej stacji lub ich odpowiedników w Polsce. Skuszony ceną stacji InterMarche postanowiłem zatankować i oczy moje wprawiły się w osłupienie. Okazało się, że zatankowałem 8 litrów więcej (1 litr dodatkowo na 100 km przy 7-litrowym zużyciu). Zamierzałem zgłosić gdzie trzeba, ale doczytałem w internecie, że .... "NIK zwraca uwagę, że urzędy miar nie mają uprawnień do prowadzenia kontroli metrologicznej nowych dystrybutorów na stacjach paliw. Na podstawie przepisów ustawy o systemie oceny zgodności nowy dystrybutor paliwa podlega bowiem kontroli dopiero po dwóch latach, a dystrybutory gazu po roku. Z uwagi na obowiązujące przepisy nie można sprawdzić czy dystrybutory działają prawidłowo. " Pozdrawiam i będę monitował. Pozdrawiam i życzę miłych tankowań.
S3 1909966 994179810656032 8430836492918671653 n
  • 01/06/2016
A tekst ze Pani nie powiedziała dzień dobry czy do widzenia to jakieś jaja są... Po przejściu kilkuset ludzi przez kasę i takich dam jak ty nie chce się nawet patrzeć na to bydło...
S3 1909966 994179810656032 8430836492918671653 n
  • 01/06/2016
Małgorzata chyba nigdy nie pracowałas w markecie... Jak system nie chce przyjąć kodu to pracownicy nic z tym nie mogą zrobić, ale taka uparta baba jak ty tego nie zrozumie bo ona jest klientem i wymaga... To nie jest robienie w bambuko tylko zwykła pomyłka bo każdy może się pomylić...
Default avatar
  • Małgorzata
  • 23/05/2016
Produkty są dobre ale robienie w "bambuko" to przegięcie. Poprosiłam o rybę z farszem która była w cenie 16,99 za kg. Obsługa miłą mówię wszystko fajnie idę do kasy. Dobrze, że była kolejka. W międzyczasie spojrzałam co mi miła pani policzyła... całkiem co innego i droższego. Drodzy Państwo tak się nie robi. Zrobiłam jazdę w sklepie i tłumaczą się, że nie ma informatyka żeby kod zmienić. Wzięłam co chciałam ze względu na dzieci zapłaciłam drożej. Ale przychodzą do was starsi ludzie! Emeryci! Których nie stać na "darowanie złotówki" przy każdych zakupach. Ziarnko do ziarnka a później nie mają co włożyć do garnka.
Najbliższe sklepy sieci Intermarché
Godziny otwarciaAdres
07:30 - 20:00Wolsztyn, ul. Dworcowa 7Zobacz sklep na mapie
O sieci Intermarché
Intermarche - to francuska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców tzw Grupę Muszkieterów. Sieć supermarketów działa już od prawie 50lat. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 1997 roku w Zielonej Górze. Hasłem sklepu jest slogan „Intermarché – Tanio i Świeżo”. Hasło potwierdza jak najbardziej idee sklepu. Prawie wszystkie posiadają swoją własną piekarnie, wędzarnie przez co pieczywo jest zawsze świeże i chrupkie, a wędliny zawsze soczyste bez sztucznych konserwantów. Intermarche posiada szeroki wybór owoców i warzyw, które pochodzą ze wszystkich zakątków świata oraz z wyselekcjonowanych źródeł. Sklepy budowane są jako wolnostojące bądź kompleksowe z własnych parkingiem. Ze względu na powierzchnię wyróżniamy dwa rodzaje: Intermarche Super z większą powierzchnią oraz większym wyborem artykułów niż Intermarche Contact. Oprócz znanych marek sklep oferuje swoją własną markę, która opatrzona jest certyfikatem Selection. Sklep Intermarche wydaje gazetki promocyjne w każdy czwartek, informujące o nowych promocjach czy ofertach. Atutem sklepu są również pojawiające się przy punktach stacje benzynowe, czy możliwość e-zakupów z dowozem do mieszkania.