Nasz Serwis korzysta z plików cookies, aby ułatwić Użytkownikom przeglądanie naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli Użytkownik nie ma zablokowanej opcji zapisywania tych plików, to zgadza się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Użytkownik może samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w regulaminie.
Ocena sieci
3.3 (52 głosy)
Opinie o sieci Intermarché
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Default avatar
  • Małgorzata
  • 23/05/2016
Produkty są dobre ale robienie w "bambuko" to przegięcie. Poprosiłam o rybę z farszem która była w cenie 16,99 za kg. Obsługa miłą mówię wszystko fajnie idę do kasy. Dobrze, że była kolejka. W międzyczasie spojrzałam co mi miła pani policzyła... całkiem co innego i droższego. Drodzy Państwo tak się nie robi. Zrobiłam jazdę w sklepie i tłumaczą się, że nie ma informatyka żeby kod zmienić. Wzięłam co chciałam ze względu na dzieci zapłaciłam drożej. Ale przychodzą do was starsi ludzie! Emeryci! Których nie stać na "darowanie złotówki" przy każdych zakupach. Ziarnko do ziarnka a później nie mają co włożyć do garnka.
Default avatar
  • Ewa
  • 02/05/2016
Kurczaka bez problemu wymienili ,ale nikt mamy nie przeprosił .
Default avatar
  • Ewa
  • 01/05/2016
Jestem ciekawa jak się zachowają!!!!Dzisiaj mama mi zadzwoniła że kupiła wczoraj kurczaka w intermarche w Brzegu. Takiego śmierdzącego kurczaka jeszcze nigy nie miała!I tak śliskiego! Już się dziwiła że przyniosła go z zaplecza zapakowanego,chociaż na sklepie ich nie brakowało! Mama ma 78 lat (czyżby miało go nie czuć i nie widzieć??) Biegła rano dzisiaj ale niestety święti i zamknięte. Dam znać jutro jaki będzie finał.
S3 12631561 202393516778608 3398238284890883446 n
  • 28/03/2016
PANI NIE POWIEDZIAŁA DZIEŃ DOBRY, ANI TAKŻE DO WIDZENIA... BRAK SZACUNKU!!!!!!!!!!! TA KASJERKA ZNIECHĘCIŁA MNIE DO ZAKUPU NA ZWYKŁEJ STACJI INTER MARCHE W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ..... BEZCZELNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Default avatar
  • Kamil
  • 20/03/2016
Zakupione szynki w sklepie w Ząbkowicach Śląskich było zepsute i śmierdziało a kiełbasa niby to zwierza prosto z wędzarni po dwóch dniach w lodówce spleśniała. Więc raczej omijam tą sieć sklepów .
Najbliższe sklepy sieci Intermarché
Godziny otwarciaAdres
08:00 - 21:00Września, ul. Kościuszki 14GZobacz sklep na mapie
O sieci Intermarché
Intermarche - to francuska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców tzw Grupę Muszkieterów. Sieć supermarketów działa już od prawie 50lat. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 1997 roku w Zielonej Górze. Hasłem sklepu jest slogan „Intermarché – Tanio i Świeżo”. Hasło potwierdza jak najbardziej idee sklepu. Prawie wszystkie posiadają swoją własną piekarnie, wędzarnie przez co pieczywo jest zawsze świeże i chrupkie, a wędliny zawsze soczyste bez sztucznych konserwantów. Intermarche posiada szeroki wybór owoców i warzyw, które pochodzą ze wszystkich zakątków świata oraz z wyselekcjonowanych źródeł. Sklepy budowane są jako wolnostojące bądź kompleksowe z własnych parkingiem. Ze względu na powierzchnię wyróżniamy dwa rodzaje: Intermarche Super z większą powierzchnią oraz większym wyborem artykułów niż Intermarche Contact. Oprócz znanych marek sklep oferuje swoją własną markę, która opatrzona jest certyfikatem Selection. Sklep Intermarche wydaje gazetki promocyjne w każdy czwartek, informujące o nowych promocjach czy ofertach. Atutem sklepu są również pojawiające się przy punktach stacje benzynowe, czy możliwość e-zakupów z dowozem do mieszkania.